Aνακοινώνονται τα αποτελέσματα επιλογής νέων καταρτιζομένων για το ΙΕΚ Σιβιτανιδείου Σχολής και το έτος κατάρτισης 2020-2021.

Σας ενημερώνουμε ότι οι ΑΙΤΗΣΕΙΣ «ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΩΝ» Α΄ και Γ΄ εξαμήνων για το ΙΕΚ ΣΔΣΤΕ, θα ξεκινήσουν την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/9/2020 έως και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/9/2020 στη Γραμματεία του ΙΕΚ από τις 08.30 -12.30. Θα ακολουθήσουν οι ΕΓΓΡΑΦΕΣ των ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΩΝ.

Για να δείτε την κατάσταση με τους επιτυχόντες νέους καταρτιζόμενους Α εξαμήνουπατήστε εδώ

Για να δείτε την κατάσταση με τους επιτυχόντες νέους καταρτιζόμενους Γ εξαμήνουπατήστε εδώ

Για να δείτε την κατάσταση με τους επιλαχόντες νέους καταρτιζόμενους πατήστε εδώ

Σας ενημερώνουμε ότι ΔΕΝ θα λειτουργήσουν στο Ι.Ε.Κ. της Σ.Δ.Σ.Τ.Ε. κατά το Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2020-2021 οι ειδικότητες:

• ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ
  • .
  • ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

λόγω μη ικανοποιητικής προσέλευσης υποψηφίων καταρτιζομένων.