ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ (Ανακοίνωση 1ου ΕΠΑ.Λ. Σιβιτανιδείου)

1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 151 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 17610

Tηλέφωνο: 2104857654

Fax: 2104857781 Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Σχολικό έτος: 2019-2020

Ημερομηνία: 16/03/2020

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, των μαθητών του 1ου ΕΠΑΛ της Σιβιτανιδείου Σχολής σας ενημερώνουμε ότι έως το πέρας των μέτρων που έχουν ληφθεί, μπορείτε να ενημερώνεστε από την επίσημη ιστοσελίδα της Σιβιτανιδείου. Επίσης έχετε την δυνατότητα να επικοινωνείτε μαζί μας στο ακόλουθο

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ