Η Διοίκηση της Σχολής ανακοινώνει:

Κατά το διάστημα της προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας των σχολικών μονάδων (Αριθμ.Δ1α/ΓΠ.οικ.16838–ΦΕΚ Τεύχος B 783/10.03.2020), οι γραμματείες των ΕΠΑ.Λ. της ΣΔΣΤΕ θα λειτουργούν καθημερινά 9.30 – 12.30 .

Λαμβάνοντας υπόψη ότι η προστασία και η πρόληψη αποτελεί ατομική ευθύνη του καθενός, συνιστάται η αυτοπρόσωπη εξυπηρέτηση του κοινού να γίνεται αποκλειστικά και μόνο για εξαιρετικώς επείγουσες περιπτώσεις, κατόπιν προηγούμενης τηλεφωνικής επικοινωνίας και ραντεβού (210 4857617) και όταν υπάρχει δυνατότητα να αποστέλλονται τα αιτήματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..